Akne küsimustik

Chat-keskkond asub patsient.ee portaalis, kuhu saab siseneda mobiil-ID või ID-kaardiga. Telefonikõne puhul helistab arst Sinu broneeritud kellaajal mobiilile.
Valitud number: 0
0 - puhas nahk (võib esineda kerget punetust või tumedaid laike); 1 - üksikud komedoonid ja üksikud mittepõletikulised sõlmekesed; 2 - esineb nii punetuseta kui ka üksikuid põletikulisi sõlmekesi ja vistrikke 3 - mitmeid komedoone, sõlmekesi ning esineb ka põletikus vistrikke ja kuni üks sügav nahasisene tsüst või sõlm 4 - palju põletikulisi sõlmekesi, komedoone. vistrikke ja mädavillikesi, võivad esineda ka sügavamaid sõlmi ja tsüste 5 - väga põletikus aknega kaetud nahk, esineb palju sügavaid ja valusaid sõlmi, nooduleid ja tsüste

Kindlasti tee fotod ka seljast ja/või rinnapiirkonnast kui ka seal esineb aknet.
Nii paiksed ravimkreemid kui suukaudsed ravimid
Kui jah, siis nimeta need tooted
* vasta küsimusele, kui oled naisterahvas
* vasta küsimusele, kui oled naisterahvas
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.
Kvaliteetne foto probleemsest nahast on vajalik sinule sobiva ravi määramiseks. Hea pildi saamiseks järgi neid lihtsaid nippe: tee pilt hästi valgustatud ruumis, parim valgus on loomulik päevavalgus; foto taust võiks olla võimalikult neutraalne (nt valge seina taustal); ära kasuta välku foto tegemisel; tee foto ilma meigita; jälgi, et nahk oleks pildistamisel fookuses ja foto ei jääks udune! Näonahast tee fotod paremalt, vasakult küljelt ja otsevaates, lisaks vajadusel kõige problemaatilisemast piirkonnast lähemalt; keha akne puhul vastavast kehapiirkonnast kaug- ja lähivaates.
Shopping Cart